Pierwszy sparing za nami.

W niedzielę o godzinie 17.00 na boisku ze sztuczna nawierzchnia przy ul. Grabskiego rozegraliśmy swój pierwszy sparing przed runda rewanżową sezonu 2018/2019. Naszym przeciwnikiem była drużyna grająca w tej samej lidze Albatros Jaśkowice.
Mecz wygrywamy 3:2 po bramkach: Dawida Gawędy „Szczypiora”, Damiana Połetka oraz Mateusza Roli. W pierwszej połowie przeważaliśmy, częściej utrzymywaliśmy się przy piłce efektem była bramka na 1:0. Niestety nie uniknęliśmy błędu i przez chwilę naszej dekoncentracji straciliśmy bramkę na 1:1. Na początku drugiej połowy oddaliśmy środek pola drużynie Albatrosa co skutkowało szybko straconą bramką na 1:2. Skupiliśmy się na grze obronnej i szybkich kontrach. Taka gra przyniosła efekty. Po dwóch kontrach zdobywamy bramkę na 2:2 oraz 3:2. Jak na pierwszy sparing tej zimy mecz mógł się podobać mamy nadzieję, iż kibice oglądający mecz nie narzekali na nudę. Dla Naszego zespołu wynik nie był istotny, potraktowaliśmy mecz jako jednostkę treningową. Dziękujemy drużynie z Jaśkowic za sparing i życzymy powodzenia.