Porażka z Kościelcem

W niedzielę 24 lutego rozegraliśmy kolejny sparing, w którym naszym rywalem była drużyna z Kościelca. Kościelec to 9 drużyna w grupie 3 legnickiej A klasy. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla drużyny „Błękitnych” Kościelec. Był to bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu. Mieliśmy kilka sytuacji lecz nasza skuteczność tego dnia pozostawiała wiele do życzenia. Aczkolwiek z każdego spotkania trzeba wyciągnąć jakieś pozytywy. Cieszy, iż coraz lepiej zgrywa się nasza obrona co miejmy nadzieję zaprocentuje w rundzie rewanżowej.
Skład: Sebastian Majchrzak, Mateusz Najwer, Daniel Małucki, Mateusz Rola , Daniel Serafiński, Dawid Gawęda,Tomasz Pawlukiewicz, Tomasz Gołębiowski, Wojciech Stępień, Marek Nieplowicz,Damian Połetek.
Na zmiany wchodzili: Marcel Kata, Erwin Krasowski, Dawid Seju, Paweł Jakóbczyk