Porażka z Winnicą

W niedzielę w Mikołajowicach rozegraliśmy pierwszy mecz rundy rewanżowej sezonu 18/19. Podejmowaliśmy 7 zespół tabeli KS Winnica. Pierwsze 20 minut toczyło się pod nasze dyktando. W 3 minucie wyszliśmy na prowadzenie po bramce Grzeszczyka. Mogliśmy podwyższyć wynik lecz raziła nasza nieskuteczność. Niestety z upływem czasu większą przewagę zyskiwała drużyna KSu. Konsekwencją tego były dwie bramki zdobyte przez gości w pierwszej połowie po naszych błędach. W drugiej połowie również przewagę miała drużyna z Winnicy co skutkowało utrata kolejnych dwóch bramek. Była to konsekwencja błędów indywidualnych. Mecz zakończył się wynikiem 1:4.

Skład: Majchrzak, Małucki, Najwer, Pawlukiewicz, Rola, Malik, Stępień, Gawęda, Połetek, Serafinski, Grzeszczyk

Na zmianę wchodzili: M. Nieplowicz, P. Nieplowicz, Krasowski, Gołębiowski, Pińczuk

Pozostałe wyniki kolejki:

Albatros Jaśkowice 2-1 Unia Miłoradzice