Ruszamy po przerwie zimowej

Już w ten weekend rozgrywki wznawia 2 grupa legnickiej A-klasy. Nasz zespół w niedzielę zmierzy się z drużyna KS Winnica.Rywal zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 20 punktów z bilansem 6 zwycięstw, 2 remisy, 7 porażek. W przerwie zimowej rozegrał 4 sparingi każdy z nich wygrywając. Pokonał drużynę Wilkowianki Wilków 4:0, Orlika Okmiany 4:3, LZS Nowy Kościół 3:2 oraz Nową Wieś Złotoryjską 15:1.

Nasza drużyna zajmuje 11 miejsce mając w dorobku 17 punktów (4 zwycięstwa, 5 remisów, 6 porażek). W okresie przygotowawczym rozegraliśmy 5 sparingów z czego wygraliśmy 3 (Albatros Jaśkowice, Iskra 2 Kochlice,Polgeo Lusina)  a w dwóch ponieśliśmy porażkę (KS Legnickie Pole, Błękitni Kościlec). Do naszego zespołu powrócił Daniel Serafiński z Ikara Miłogostowice, Paweł Jakóbczyk który powrócił do gry oraz Marcel Kata z drużyny juniorów.

W pierwszym pojedynku obu ekip pad remis 2:2.Dla naszego zespołu bramki strzelali Szymańczyk oraz Gawęda. Wszystkich chętnych zapraszamy w niedziele o godzinie 14:00 do Mikołajowic.